Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Grudziądzkie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie
Witaj na stronie Grudziądzkiego Stowarzyszenia Ratowników Medycznych.
Bądź świadomy- ratuj życie !
sticky
Bądź świadomy- ratuj życie !Grudziądzkie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych zachęca do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują zaświadczenie o odbyciu szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

BEZPIECZNY WEEKEND
BEZPIECZNY WEEKENDGrudziądzkie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych brało udział w obstawie obchodów pierwszych urodzin Galerii Alfia. Ratownicy w centrum Handlowym Alfa byli obecni przez dwa dni w sobotę i niedziele, aby zapewnić bezpieczeństwo ze strony medycznej dla osób tam przebywających. Najwięcej ratowników było obecnych w niedzielę aby zapewnić opiekę bawiącymi się osobą podczas występu zespołu Weekend.

Posiedzenie Zarządu Polskiej Rady Ratowników Medycznych
Posiedzenie Zarządu Polskiej Rady Ratowników MedycznychSŁUŻBA ZDROWIA. Przedstawiciele Grudziądzkiego Stowarzyszenia Ratowników Medycznych Leszek Szczepaniak i Mirosław Płotkowski wzięli udział w posiedzeniu Zarządu PRRM, które miało miejsce 8 marca w Pątnowie.
Pierwsze Regionalne Spotkanie Ratowników Medycznych w Grudziądzu
Pierwsze Regionalne Spotkanie Ratowników Medycznych w GrudziądzuMEDYCYNA. Grudziądzkie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych zaprosiło do Grudziądza przewodniczącego Polskiej Rady Ratowników Medycznych Mateusza Komzę. W spotkaniu wzięli udział ratownicy medyczni z Grudziądza, Brodnicy, Iławy, Tczewa, Starogardu Gdańskiego oraz Torunia.
Dzieci uczyły się jak bezpiecznie zachować się nad wodą
Dzieci uczyły się jak bezpiecznie zachować się nad wodąPŁYWANIE. Z końcem listopada pływalnia przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Grudziądzu, we współpracy z NIVEA Polska sp. z o.o. i Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, zakończyła realizację akcji „Już pływam”.
Grudziądzcy Ratownicy Medyczni walczą o lepsze jutro
Grudziądzcy Ratownicy Medyczni walczą o lepsze jutroPRAWO. Grudziądzkie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych wstąpiło w szeregi Polskiej Rady Ratowników Medycznych. Wspólnie z Radą oraz innymi organizacjami, tworzymy ustawę o zawodzie ratownika medycznego. Obecnie zawód nie ma do końca uregulowania prawnego.
Dzień Ratownika Medycznego

III Konferencja Emergency Military Group 2012 w Grudziądzu
Członkowie Grudziądzkiego Stowarzyszenia Ratowników Medycznych wzięli udział w III Konferencji Emergency Military Group 2012.

Grudziądzanie na IX Podlaskim Rajdzie Ratownictwa Medycznego Serwy 2012
Grudziądzkie Stowarzyszenie Ratowników Medycznych wzięło udział w IX Podlaskim Rajdzie Ratownictwa Medycznego Serwy 2012. Tego typu zawody doskonalą umiejętności ratowników medycznych, którzy na co dzień niosą pomoc osobom w stanie zagrożenie życia.